Suicide Bunny Ürünleri Ve Nefis Lezzetleri

16 Şubat 2018 Cuma, 09:30

Elektronik sigara için birçok sayıda likit üreten firma bulunur fakat bir de tek başına Suicide Bunny vardır. Suicide Bunny e-likit endüstrisinde büyük ve önemli bir markadır.

Markanın Ürünleri Nelerdir?

Ürünleri arasında Original Bunny, Mother’s Milk, Derailed, Madrina ve Sucker Punch dikkat çekmektedir. İlginç isimleri ve şişe ambalajları, bunlardan birini veya hepsini denemenize neden olabilir. Mükemmel ve lezzetli bir aromanın tadına varmak için Suicide Bunny likit ürünlerine mutlaka bir şans verilmelidir. Markanın yaratıcısı 100’ün üzerinde karışımı bir araya getiren Teksaslı bir bayandır.

Likitler oldukça yoğun ve genellikle VG (bitki özü) bazlıdır. Tümü Amerika’da yaratıcılık ve tutku ile yapılmaktadır. Bu muhteşem aromalı likitler elektronik sigara kullanıcılarının ilk tercihleri olmaktadır. Marka, hızlı bir şekilde yükselmektedir ve likitler adeta birer sanat eseri niteliğindedir. Ürünler elbette biraz pahalı olabilir fakat kullananlar buna değdiğini düşünmektedir.

Şu anda üretilen 5 çeşit likit vardır. Her biri kendine özgü bir karaktere sahiptir. Kişinin zevkine uyacak bir likit bulunabilir ya da hepsi denenerek damak tadına en iyi hitap edecek olan kararlaştırılabilir. Bu likitlerin sunduğu benzersiz tatlar vazgeçilmez olmaktadır.

Madrina hoş ve lezzetli bir tada sahiptir. Kavun ve krema aroması içerir. Derailed popüler bir tattır. Gerçekten lezzet doludur. Tarçın aromalı bir kurabiye ve muz karışımı tadındadır. Mother’s Milk, Suicide Bunny çizgisinin en popüler çeşididir. Sanki damak tadını dans ettiren çilekli bir tatlı karışımı hatta pasta lezzetidir denilebilir. Sucker Punch, meyve ve kremanın enfes bir karışımıdır. Original Bunny, farklı krema ve kek tadında bir likit özelliğindedir. Suicide Bunny, piyasadaki likit şişeleri içinde en ikonik ambalajlara sahiptir.

Suicide Bunny Ürünlerinin Sırrı Nedir?

Küçük şişelerde sunulan, akılda kalıcı isimlerle etiketlenen likitlerin içerikleri gizli tutulmaktadır. Kullananlar tahmin edebilmektedir. Suicide Bunny gerçekten de çok iyi karışımlar üretmektedir. Maddelerin gizli kalması, forumlarda ve çevrimiçi topluluklarda heyecana ve tartışmaya neden olmaktadır.

Tüketiciler, ürünlerin sırrını bilmek hakkına sahip olduklarını savunmaktadır ve FDA düzenlemeleri için içerik etiketleri yakında zorunlu olacaktır. Tüm likitler web sitemizde satışa sunulmaktadır.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler