Profesyonel Çamaşır Makinesi Servisinin Avantajları

05 Temmuz 2018 Perşembe, 10:41

Çamaşır makineleri sayesinde elde edilen zaman ve su tasarruflarının yanı sıra yüksek kalitede çamaşır yıkayabilme imkanı, günümüzde yoğun şekilde kullanımlarına neden oluyor. Yüksek teknolojileri sayesinde çamaşır yıkama işlemlerinin daha pratik, daha hızlı ve daha kolay şekilde yapılabilmesine yardımcı olan çamaşır makineleri yüksek dayanıklılığa sahip olan tüketim malzemeleri olsa da zamanla çeşitli sorunlar yaşatabiliyor veya arızalanabiliyor. İşte bu gibi durumlarda en doğru yaklaşım profesyonel Pendik Bosch Servisi merkezine başvuru yapılmasıdır. Uzman personellerin görev aldığı ve yeterli teknolojik standartlarda ekipmanların kullanıldığı bir çamaşır makinesi arıza onarımı gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle çamaşır makinesinin en yüksek kalitede onarımı sağlanarak, yeniden ilk günkü performans verimliliğinde kullanımı sağlanabiliyor.

Bir çamaşır makinesinin arızalanması durumunda ortaya elektrik ve mekanik olarak 2 farklı ana unsur çıkmaktadır. Her iki unsurda da gerekli olan ekipmanların ileri seviyede olması bireysel müdahalelerde yetersiz kalınmasına neden olur. Bu yüzden de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaraları üzerinden Kartal Bosch Servisi merkezi tarafından servis desteği sağlanıyor. İletişim numaraları üzerinden gerçekleştirilen arıza bildirimlerine en kısa süre içerisinde bölgede en yakın lokasyonda bulunan gezici servis aracı yönlendiriliyor. Böylelikle kısa sürede adrese ulaşan teknik ekibin, gerekli olan arıza kontrol ve arıza onarım müdahalelerini gerçekleştirebilmeleri sağlanıyor. Kısa süre içerisinde tamamlanan arıza onarım müdahalesi sonrasında ürünün yeniden ilk günkü performansında, uzun ömürlü olarak kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Özellikle çamaşır makinelerindeki arızaların onarımları sonrasında yüksek performansta, uzun ömürlü olarak kullanımlarının sağlanmasına yönelik çalışmalar uygulanıyor. Bu çerçevede de öncelikli olarak eğer değişim gerekliliği bulunan bir parça arızası mevcut ise ilgili parçanın değişimi sadece orijinal yedek parçası kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bununla birlikte kullanılan tüm ekipman ve parçalar yüksek kaliteye sahip olması konusunda hassas bir yaklaşım gerçekleştiriliyor. Bu tip hizmet uygulamaları ile sağlanan yüksek kalite standartları 1 yıllık garanti kapsamı desteği ile ilgili müdahalelerin Çekmeköy Bosch Servisi bünyesinde güvence altına alınması sağlanıyor. Bu sayede de üründe aynı parça üzerinde yaşanabilecek benzer nitelikli problemlerin, tüketici cephesinde ciddi mağduriyetlere ve ekstra mali yüklere neden olmasının önüne geçilebiliyor.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler