İNCE’DEN SOSYAL PROJELERİ İÇİN TOPRAK’A TEŞEKKÜR

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak’ı ziyaret ettiler.

26 Ekim 2015 Pazartesi, 12:07

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, ziyaretlerinden dolayı CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a teşekkür ederek, Avcılar Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgi verdi.
Yapılan çalışmaları ilgiyle ve beğeniyle dinleyen Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Sosyal Demokrat Belediyeciliğimizi yerine getiren, partimizin ‘Hiç kimse yatağa aç girmeyecek’ sözünü tutan, engelli, yaşlı, genç, çocuk ve kadına dair gerçekleştirdiği sosyal içerikli projeleri hayata sunan Avcılar Belediye Başkanımız Dr. Handan Toprak Benli’ye ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi. Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Başkan Dr. Toprak’a Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Yalova Benim Evim’ sözünü içeren plaket hediye etti.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ise Avcılar’ın modern ve çağdaş bir ilçe olduğunu belirterek, Başkan Dr. Toprak’a başarılı çalışmalarının devamını diledi.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’daki köşkünün yanında bulunan ve “Ağaç çınardır. Çınar ise devlet!” diyerek kesilmesine mani olduğu çınar ağacının 01 nolu yaprağı ile Atatürk’ün Türk Milletine bağışladığı Yalova Köşkü ve Çınar Ağacının yer aldığı resmi hediye etti.
Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak ise Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a Atatürk heykelciği hediye etti.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler