İstanbul kenar koruma hizmeti ile Şantiyeleriniz artık daha güvenli

02 Nisan 2018 Pazartesi, 13:38

Safetyrespect olarak kurulduğumuz andan beri kurduğumuz TS EN 13374 ve benzeri Avrupa Standartlarındaki kenar koruma sistemleri sayesinde işlemlerimizle hayati tehlikeye yer vermeden, yüzde yüz güvenle köprü ve viyadükleri korumaya devam ediyoruz. Bünyemizde eğiterek geliştirdiğimiz tamamen profesyonel ustalarımız sayesinde tehlikeye ve şüpheye mahal vermeden, tamamı oturmuş bir iş disiplini ile yarım bırakılan işleri tamamlıyoruz.

Kaliteli hizmeti piyasada karşılaşabileceğiniz en uygun fiyatlara sizlere sunmaya güvenle devam ediyor ve bizlerle büyümesini izlemeye devam ettiğimiz o mutlu yüzlerin ve memnuniyetlerin tamamına layık olabilecek tam profesyonel ekibimizle doğru ve Avrupa standartlarında kenar koruma sistemleri inşa ediyoruz.

İstanbul kenar koruma konusunu tam profesyonel bir şekilde ciddiye alıyor ve kendi üretim alanlarımızda büyük emek ve ustalıkla ortaya konmuş Avrupa standartlarındaki kenar koruma sistemlerimizi İstanbul kenar koruma sistemleri işleri için büyük titizlikle kullanıyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin iş yerlerinde, atölye ve fabrikalarında veya halkımızın hizmetine sunulması amacıyla şehir içinde kurduğumuz kenar koruma sistemleri hayatları koruyor, güvenle müdavimlik sağlamaya yardımcı oluyor.

Balkonlar, duvar açıklıkları, döşeme kenarları, çatı kenarları ve cepheleri, iskeleler, kiriş ve kolonlar hatta merdivenlere kadar bütün işlerinizde Safetyrespect Kenar Koruma Sistemleri güvencesi her daim bütün profesyonelliği ile yanınızda. Siz değerli müşterilerinin yaptıkları işlerdeki tehlikelerinin ve iş güvenliğinin büyük kesinlikle öneminin farkında olan Safetyrespect TR, daha fazla kayıp yaşanmasın, ortaya kaliteli işler çıksın diye her zaman Avrupa standartlarında kenar koruma sistemleri geliştirmeye ve bu sayede İstanbul kenar koruma işlerini güvenle geliştirmeye devam ediyor.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler