GÜÇLÜ GELENEKLERİN ARDINDAKİ MODERN  ELDİVENLER

26 Şubat 2018 Pazartesi, 15:30

2010’ların başında ünlü film ve dizi yıldızlarına hazırladığı özel tasarım deri eldiven ve efsanevi aksesaur modelleriyle moda dünyasına imzasını atan Altezzoso bugün Avrupa’nın en prestijli deri markaları arasında yer alıyor. Eşsiz kalitesi ve klasikleşen stiliyle İstanbul ve Milano merkezli moda markası Altezzoso kadın ve erkek deri aksesuar koleksiyonlarını İstanbul Nişantaşı’nda bulunan butiğinde sunuyor.

Birbirinden farklı deri eldiven ve aksesuar koleksiyonun tümü “Made in Turkey” imzasıyla Altezzoso kadını ve erkeğine dinamik yaşam biçiminin her yönünde eşlik edecek, her durum, tarz ve duruşa uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.
Lüks hammaddeler, elde dikilen couture ayrıntıları ve avangard tekniklerle birlikte elde işleme yöntemleri günün her saati için mükemmel deri eldiven ve çantalardan oluşan mükemmel bir koleksiyon sağlıyor. Yönetim kurulu toplantılarından, günlük kıyafetlere, altıdan sonraki etkinliklerden, harika kış tatili yerlerine kadar, Altezzoso eldivenleri bugünün şehirli kadın ve erkeğinin çok yönlü ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yüz yılı aşkın bir sürede oluşan deri eldiven imalatı kültürünü mükemmel işçiliği ile birleştiren Altezzoso, nesilden nesile aktarılan eldivencilik geleneğini sürdürmek için markanın kalıcı dizaynına, ustalığına, stiline ve kalitesine sadık kalıyor. Mükemmelliği simgeleyen ikonik Altezzoso amblemi, tüm deri tasarımlarında zirvede yer alırken, kültürel gelişiminin ışığında mükemmeliyeti amaçlıyor.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler