BELEDİYE AMATÖRLERE KAPILARINI AÇTI

İstanbul Avcılar’da yıkımına iki gün önce başlanan tarihi Turgut Özal Stadyumunda antrenman yapan sporcular ve bölgede ki amatör külüplere Avcılar Belediyesi, Früzköy’de bulunan Avcılar Belediye Firüzköy Stadyumu’nun kapılarını açtı.

15 Ocak 2016 Cuma, 14:34

Avcılar Belediye Spor bünyesinde spor yapan yaklaşık 350 civarında ki sporcular ve burada antrenman ve maç yapan ilçe takımlarının mağdur olmamaları için Avcılar Belediyesi Firüzköy Belediye Stadyumunda bundan böyle antrenman ve maçlarını yapabilecekler.
Turgut Özal Stadyumunda antrenman yapan sporcular ve bölgede ki amatör külüplerinin nerede antrenman yapacağız? Nerede futbol oynayacağız? Nerede aktivitelerimize devam edeceğiz sorularına Avcılar Beledyesi Spor İşleri Müdürü SN. Yener Şayir açıklık getirdi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Spor İşleri Müdürü SN. Yener ŞAYİR ‘’ Belediye başkanımız SN. Dr.Handan Toprak Benli, amatör spor ve sporculara büyük önem veriyor. Belediye Başkanımız amatör spor kulüplerinin ve sporcuların her zaman yanında, desteğini belediye olarak esirgemiyor. Turgut Özal Stadyumu’nun yıkılmaya başlamasıyla birlikte burada antrenman yapan amatör spor kulüplerinin ve sporcuların mağdur edilmeyeceğini, bizzat Başkanımızın talimatı ile Avcılar Belediyesi olarak amatör kulüplerimizin saha ihtiyaçlarını karşılanacağını daha modern ve yeni olan Avcılar Belediyesi Firüzköy Stadyumda amatör sporcular ve kulüplere antrenman ve maç yapma imkanı sağlanacağını, stat mesafesinden kaynaklanan ulaşım sorununu da amatör spor kulüplerimizin ve sporcularımızın olumsuz etkilenmemeleri için araç tahsis edileceğini, burayı kullanmaya başlayan spor kulüplerimiz ve sporcularımız belediyemizin her türlü stadyumdaki hizmetinden faydalanabileceklerdir’’ dedi.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler