BAŞKAN TOPRAK’IN MUTLU GÜNÜ

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak’ın oğlu Can Kaban ile Nur Erten dünyaevine girdi. Başkan Handan Toprak, oğlunun nikâhını kendisi kıydı.

23 Ocak 2016 Cumartesi, 19:04

Yeşilköy’deki bir otelde düzenlenen düğünde, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak’ın oğlu endüstri mühendisi Can Kaban ile mimar Nur Erten dünyaevine girdi. İstanbul’daki CHP’li belediye başkanlarının büyük bölümü, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak’ın oğlunun düğününde bir araya geldi.
CHP Gençlik Kolları üyesi olan çiftin düğününe, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Milletvekilleri Ali Şeker, Eren Erdem, Ali Akyıldız, İlhan Kesici, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Nurettin Sözen katıldı. Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan da düğünde hazır bulundu.
ANNE, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI
Çiftin nikahını kıymak üzere, damadın annesi Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak eline mikrofonu aldı. Geline adını ve soyadını soran Başkan Toprak, bu sırada, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün ‘Her şey tam olsun’ esprisi üzerine, nikah memuru cüppesini giydikten sonra yeniden nikahı başlattı.
Belediye Başkanı Toprak, oğlu ve gelininin nikahını kıydı.
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, son iki günde, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan iş dünyasının önemli ismi Mustafa Koç ve ardından çok sevdikleri eski Tunceli Milletvekili Kamer Genç’i kaybettiklerini vurgularken, “Başımız sağ olsun. Ama acı da bizim, tatlı da bizim” dedi.
Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Nurettin Sözen de evlilik cüzdanını geline verdi. Arif Sağ çifte yaşam boyu mutluluk dilerken, “46 yıldır aynı hanımla mutluyum. Önemli olan yürekten istemektir. Beni örnek alın” dedi.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler