Avcılar Klima Servisi 0212 876 0 888

18 Nisan 2017 Salı, 15:52

KLİMASA geçmişin tecrübesi ışığında geleceğe yön veren, her türlü teknolojik yenilikleri takip eden ve uygulayan, yeni teknikler ile en iyi sonucu almaya odaklanan özel klima servis firmasıdır. Klimanız için KLİMASA size yeter.

Klima bakımı, klima gaz dolum işlemi, yetkili klima gaz dönüşümü, klima tamiri ve yıllık klima bakımları ile sıfır klima ve ikinci el klima satışı sunmaktadır. Avcılar klima bakımı, avcılar klima servisi ve İstanbul içi her bölge için klima servis hizmeti sunmaktayız. Klima servis ücretini hemen 0212 876 0 888 den yada online olarak www.klimasa.com adresinden öğrene bilirsiniz.

Klima servisimizde titizlikle kontrol edilen, tüm bakımları yapılan ve test edilen tüm ikinci el klimalarımıza 3 ay süreli garanti de vermekteyiz. En ucuz klima dan daha ucuz, ofis, ev  her yerde rahatlıkla kullana bileceğiniz en uygun ikinci el klimalar, klimasa güvencesi ile sizi bekliyor. İkinci el klima fiyatları görmeden karar vermeyiniz. Avcılar Arçelik ikinci el klima, Avcılar Vestel ikici el klima …

Vestel klima servisi, Arçelik klima servisi, beko klima servisi, Midea klima servisi, Mitsubishi klima servisi, Avcılar Bosch klima servisi, samsung klima servisi, daikin klima servisi, toshiba klima servisi ve diğer tüm klima markaları için özel klima servis hizmetleri.

Avcılar klima servis telefonu 0212 876 0 888.

Klimanız için en doğru adres www.klimasa.com

Tel: 0212 876 0 888


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler