2017 FAALİYET RAPORU ONAYLANDI

Avcılar Belediyesi Meclisi’nin 2018 yılı Nisan ayı toplantısında Avcılar Belediyesi 2017 Yılı Faaliyet Raporu Onaylandı.

03 Nisan 2018 Salı, 18:19

Avcılar Belediye Meclisi’nin Nisan ayının ilk toplantısında 2017 Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak yapılan çalışmaları meclise sundu. Faaliyet raporuna ilişkin konuşan Belediye Başkanı Handan Toprak şimdiye kadar Avcılar’da çok sayıda hizmete imza attıklarını belirterek bu yöndeki çalışmalarına kararlılık içerisinde devam edeceklerini söyledi.
Hizmetleriyle Türkiye’nin en iyi belediyelerinden biri olduklarını vurgulayan Toprak, “Bu başarının arkasında tabii ki de bizim önce insan felsefesine sahip belediyecilik anlayışımızın yarattığı olumlu bir etki var. Biz hizmetlerimizi yaparken insan odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. 2017 yılı Faaliyet Raporumuz incelendiğinde de bunu ayrıntısına kadar herkes görecektir. Biz kendi işimizi kendimiz görmek istiyoruz. Mümkünse bütün hizmetlerimizi kendi personelimiz üzerinden yerine getirerek hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yapılan oylamada faaliyet raporu onayandı. Başkan Toprak destek veren tüm meclis üyelerine ve Avcılar halkına hizmet eden personeline teşekkür etti.


Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpek Maması Kedi Maması Haberler